Start ligi na remis

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Wolni Strzelcy rozegrała swój pierwszy mecz w lidze SALOS w Jaworznie.

Naszym przeciwnikiem była drużyna FC Albatros. Przez pierwsze minuty prowadziliśmy grę ale niestety to zawodnicy FC Albatrosów strzelili pierwsi bramkę na 0:1. Remis drużynie dała bramka Tomka Dworaka. Ale przed przerwą Albatrosy zdobyli bramkę na 1:2. Druga połowa to napór na bramkę Albatrosów co dało to nam prowadzenie 3:2. Ale niestety kontrataki drużyny Albatrosów po błędzie naszego bramkarza oraz obrońców dało Albatrosowi remis 3:3. W ostatnich minutach bramkę mógł strzelić Tomek Dworak ale niestety nie chciał się zachować samolubnie i w sytuacji 2 na 1 podał piłkę koledze z drużyny co wyczuł bramkarz drużyny przeciwnej. Z dobrej strony w meczu pokazał się bramkarz - Marcin Szajek oraz Przemysław Ciołczyk i Tomasz Dworak.