Drugi mecz i wysoka wygrana

W dzisiejszym meczu nasza drużyna podejmowała drużynę FC STARE Podwale. Drużyna składająca się w 99% z młodych zawodników. Od pierwszych minut drużyna Wolnych Strzelców grała mocnym pressingiem co dało pozytywny wydźwięk i drużyna szybko wyszła na prowadzenie. W pierwszej połowie udało nam się strzelić 5 bramek i zakończyła się wynikiem 5:0.

W drugiej połowie nie zwalnialiśmy tempa i popis dał Tomasz Dworak który strzelił w tym meczy 4 bramki oraz Przemysław Ciołczyk który strzelił 3 bramki. Po jednej bramce w tym meczu zdobyli: Blicharski Marcin, Bochenek Andrzej, Tarka Dominik. 5 minut przed końcem meczu po zlekceważeniu przez naszego bramkarza zawodnicy Podwala zdołali strzelić jedną bramkę. Zawodnicy Podwala w końcówce meczu mieli jeszcze okazję strzelić bramkę ale na posterunku był Marcin Szajek. Po tym meczu mamy lidera. Oby tak dalej.