Wygrana w meczu na szczycie

W dniu dzisiejszym nasza drużyna podejmowała bardzo silny zespół Pulmon Negro. Od pierwszych minut mecz układał się naszym zawodnikom w pierwszych minutach bramkę na 1:0 strzelił Tomasz Dworak, niestety szybkie wyrównanie na 1:1 ale też bardzo szybka odpowiedź Dawida Dworaka i Przemek Niewiedział i pierwszą połowę kończyliśmy wynikiem 3:1. W drugiej połowie nie potrafiliśmy strzelić bramki szybkie akcje Pulmonu i niesłuszny karny dał wynik 3:2. Szybko odpowiedź i po składnej akcji naszego zespołu do bramki piłkę pakuje nasz nowy zawodnik Radosław Borczulak. mamy wynik 4:2. Jeszcze jedną bramkę strzela Przemek Niewiedział i przy wyniku 5:2 zawodnicy myśleli że spokojnie skończą mecz takim rezultatem. Niestety dwie szybkie bramki Pulmonu dawały wynik 5;4 ale na nasze szczęście już nie padła żadna bramka. Transfery okazał się strzałem w 10 i wygraliśmy z drużyna która była uznawana za faworyta ligi. Oby tak dalej panowie!!